MOKYMAI MEISTRŲ OBJEKTUOSE
IŠDUODAMI EUROPOS SĄJUNGOJE GALIOJANTYS SERTIFIKATAI

ŠLAITINIO STOGO KONSTRUKCIJŲ STATYBOS MOKYMAI

Kaip vyksta mokymai:

Mokyme dalyvauja 1-2 mokiniai. Mokymai vyksta realiame objekte su meistru arba meistro studijoje. Meistras individuliai užsiima su mokiniu "vienas ant vieno" realiai įrenginėdamas objektą. Mokymams skirta 240 valandų, kurias susidėlioti galite pagal savo užimtumą ir norą, nes meistrai nepriklausomai nuo jūsų mokymo lankomumo savo objektuose arba studijose dirba kiekvieną dieną nuo 8 iki 18 val.

Išmoksite ne tik praktinių įgūdžių nuo pirmos mokymų valandos, bet ir patirsite, kaip vykdomi užsakymai, kaip bendraujama su klientais, susipažinsit su klientų poreikiais ir kaip viskas vyksta statybų versle.

Įgysite ne tik praktinių žinių, bet ir pasitikėjimo. Po pirmos mokymų savaitės, o gal ir greičiau pradėsite savarankiškai su meistro patarimais ir konsultacijomis statyti šlaitinio stogo konstrukciją.

Europos sąjungoje galiojantis sertifikatas:

Esame registruota švietimo įstaiga. Siūlomos programos taip pat yra registruotos Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ministerijos neformaliojo švietimo programų registre NŠPR., todėl asmeniui baigusiam mokymus, išduodami du mokymo baigimo sertifikatai lietuvių kalba ir anglų kalba, kuris pripažįstamas visoje Europos sąjungoje. 

Mokymai suderinti su Pramonės, prekybos ir amatų rūmais dėl šiuolaikinių darbo rinkos ir technologijų reikalavimų ir poreikių atitikimą. 

Kaina

Registracija jau prasidėjo. Mokymai jau prasidėjo. Mokymus lengvai galima derinti su savo darbu ir užimtumu.

Labai gera galimybė norintiems greitai pradėti naują karjerą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Investicija 1200 eurų, kuri greitai atsipirks. Mokymai vyksta Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje, kartais meistrai priima ir kituose miestuose.

REGISTRUOTIS


STATYBŲ SRITIES MOKYMAI


 
Parašykite
Paskambinkite
Apie