MOKYMAI MEISTRŲ OBJEKTUOSE
IŠDUODAMI EUROPOS SĄJUNGOJE GALIOJANTYS SERTIFIKATAI

STOGŲ DENGIMO ŠIAUDAIS MOKYMAI

Kaip vyksta mokymai:

Mokyme dalyvauja 1-2 mokiniai. Mokymai vyksta realiame objekte su meistru arba meistro studijoje. Meistras individuliai užsiima su mokiniu "vienas ant vieno" realiai įrenginėdamas objektą. Mokymams skirta 100 valandų, kurias susidėlioti galite pagal savo užimtumą ir norą, nes meistrai nepriklausomai nuo jūsų mokymo lankomumo savo objektuose arba studijose dirba kiekvieną dieną nuo 8 iki 18 val.

Išmoksite ne tik praktinių įgūdžių nuo pirmos mokymų valandos, bet ir patirsite, kaip vykdomi užsakymai, kaip bendraujama su klientais, susipažinsit su klientų poreikiais ir kaip viskas vyksta statybų versle.

Įgysite ne tik praktinių žinių, bet ir pasitikėjimo. Po pirmos mokymų savaitės, o gal ir greičiau pradėsite savarankiškai su meistro patarimais ir konsultacijomis dengti stogą šiaudais.

Europos sąjungoje galiojantis sertifikatas:

Esame registruota švietimo įstaiga. Siūlomos programos taip pat yra registruotos Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ministerijos neformaliojo švietimo programų registre NŠPR., todėl asmeniui baigusiam mokymus, išduodami du mokymo baigimo sertifikatai lietuvių kalba ir anglų kalba, kuris pripažįstamas visoje Europos sąjungoje.  

Kaina

Registracija jau prasidėjo. Mokymai jau prasidėjo. Mokymus lengvai galima derinti su savo darbu ir užimtumu.

Investicija 820 eurų, kuri greitai atsipirks. Mokymai vyksta Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje, kartais meistrai priima ir kituose miestuose.

REGISTRUOTIS


STATYBŲ SRITIES MOKYMAI


 
Parašykite
Paskambinkite
Apie