MOKYMAI MEISTRŲ OBJEKTUOSE
IŠDUODAMI EUROPOS SĄJUNGOJE GALIOJANTYS SERTIFIKATAI

KARKASINIŲ NAMŲ STATYMO MOKYMAI. REGISTRACIJA MOKYMAMS - prasidės 2024 m kovo mėn.


Kaip vyksta mokymai:

Mokyme dalyvauja 1-2 mokiniai. Mokymai vyksta realiame objekte su meistru. Meistras individuliai užsiima su mokiniu "vienas ant vieno" realiai statant karkasinį namą arba konstrukciją. Mokymams skirta 15 savaičių mokinantis darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.


Išmoksite ne tik praktinių įgūdžių nuo pirmos mokymų valandos, bet ir patirsite, kaip vykdomi užsakymai, kaip bendraujama su klientais, susipažinsit su klientų poreikiais ir kaip viskas vyksta statybų versle.


Įgysite ne tik praktinių žinių, bet ir pasitikėjimo.  


Europos sąjungoje galiojantis sertifikatas:

Esame registruota švietimo įstaiga. Siūlomos programos taip pat yra registruotos Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ministerijos neformaliojo švietimo programų registre NŠPR., todėl asmeniui baigusiam mokymus, išduodami du mokymo baigimo sertifikatai lietuvių kalba ir anglų kalba, kuris pripažįstamas visoje Europos sąjungoje. 


Mokymai suderinti su Pramonės, prekybos ir amatų rūmais dėl šiuolaikinių darbo rinkos ir technologijų reikalavimų ir poreikių atitikimą. 


Kaina

Registracija jau prasidėjo. Mokymai jau prasidėjo.


Labai gera galimybė norintiems greitai pradėti naują karjerą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Investicija 1750 eurų, kuri greitai atsipirks. Mokymai vyksta Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje, kartais meistrai priima ir kituose miestuose. Vienintelis reikalavimas mokiniui - turėti praktikos dirbant statybose bet kokioje pozicijoje. 


REGISTRUOJUOSI


STATYBŲ SRITIES MOKYMŲ SĄRAŠAS 
Parašykite
Paskambinkite
Apie