MOKYMAI MEISTRŲ OBJEKTUOSE
IŠDUODAMI EUROPOS SĄJUNGOJE GALIOJANTYS SERTIFIKATAI

NAMŲ APŠILTINIMO IR TINKAVIMO MOKYMAI

Kaip vyksta mokymai:

Mokyme dalyvauja 1-2 mokiniai. Mokymai vyksta realiame objekte su meistru arba meistro studijoje. Meistras individuliai užsiima su mokiniu "vienas ant vieno" realiai įrenginėdamas objektą. Mokymams skirta 360 valandų mokantis kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 18 val.


Išmoksite ne tik praktinių įgūdžių nuo pirmos mokymų valandos, bet ir patirsite, kaip vykdomi užsakymai, kaip bendraujama su klientais, susipažinsit su klientų poreikiais ir kaip viskas vyksta statybų apdailos versle.


Įgysite ne tik praktinių žinių, bet ir pasitikėjimo. Po pirmos mokymų savaitės, o gal ir greičiau gebėsite savarankiškai su meistro patarimais ir konsultacijomis apšiltinti ir tinkuoti apšiltinimo medžiagas.


Europos sąjungoje galiojantis sertifikatas:

Esame registruota švietimo įstaiga. Siūlomos programos taip pat yra registruotos Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ministerijos neformaliojo švietimo programų registre NŠPR., todėl asmeniui baigusiam mokymus, išduodami du mokymo baigimo sertifikatai lietuvių kalba ir anglų kalba, kuris pripažįstamas visoje Europos sąjungoje. 


Mokymai suderinti su Pramonės, prekybos ir amatų rūmais dėl šiuolaikinių darbo rinkos ir technologijų reikalavimų ir poreikių atitikimą. 


Kaina

Registracija jau prasidėjo. Mokymai vyksta nuolatos.


Labai gera galimybė norintiems greitai pradėti naują karjerą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Investicija 1620 eurų, kuri greitai atsipirks. Mokymai vyksta Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje, kartais meistrai priima ir kituose miestuose.


REGISTRUOJUOSI


STATYBŲ SRITIES MOKYMŲ SĄRAŠAS


 
Parašykite
Paskambinkite
Apie