MOKYMAI MEISTRŲ OBJEKTUOSE
IŠDUODAMI EUROPOS SĄJUNGOJE GALIOJANTYS SERTIFIKATAI

KAIP VYKSTA MOKYMAI

Mokyme dalyvauja 1-2 mokiniai. Mokymai vyksta realiame objekte su meistru arba meistro studijoje. Meistras individualiai užsiima su mokiniu "vienas ant vieno" realiai įrenginėdamas objektą. Kiekvienam mokymui skirtas tam tikras valandų skaičius, kuris sudėliojamas į 2-6 savaites. 

Išmoksite ne tik pagrindinių įgūdžių nuo pirmos mokymo valandos, bet ir patirsite, kaip vykdomi užsakymai, kaip bendraujama su užsakovais, susipažinsite su užsakovų poreikiais ir galima sakyti "viena koja" būsite statybų versle. 

Įgysite ne tik praktinių įgūdžių ir žinių, bet ir pasitikėjimo savo jėgomis. Po pirmos mokymų savaitės jau praktiškai gebėsite atlikti užduotis savarankiškai, tačiau kartu su meistro konsultacijmis ir pamokymais. 


SERTIFIKATAI

Esame registruota švietimo įstaiga. Siūlomos programos taip pat yra registruotos Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ministerijos neformaliojo švietimo programų registre NŠPR., todėl asmeniui baigusiam mokymus, išduodami du mokymo baigimo sertifikatai lietuvių kalba ir anglų kalba, kuris pripažįstamas visoje Europos sąjungoje. 

Mokymai suderinti su Pramonės, prekybos ir amatų rūmais dėl šiuolaikinių darbo rinkos ir technologijų reikalavimų ir poreikių atitikimą. 


KADA IR KUR VYKSTA MOKYMAI

Mokymai vyksta nuolatos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, tačiau kartais meistrai priima ir kituose miestuose. 

NAUDA

Mokymai yra labai gera galimybė norintiems greitai ir efektyviai pradėti naują karjerą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Jūsų investicija atsipirks per pirmą mėnesį. Mokymų kainas galite matyti mokymų sąraše. Registracija jau prasidėjo, registruotis galite ČIA


KAINA

Mokymų kainas galite rasti mokymų sąraše.

 

MOKYMŲ SĄRAŠAS


REGISTRACIJA


 
Parašykite
Paskambinkite
Apie